Details
| PDQ Type | Neat |
|---|---|
| Brand | HPC Standards |
Price: $107.40
Size: 100mg
| PDQ Type | Neat |
|---|---|
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H15NO3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 221.3 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C8H14ClN5 |
|---|---|
| Mol. Wt | 215.7 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H15ClNO4PS2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 367.81 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H15ClNO4PS2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 367.81 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |