Details
| Formula | C12H15ClNO4PS2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 367.81 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $68.80
Size: 5mL
| Formula | C12H15ClNO4PS2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 367.81 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C17H14ClF7O2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 418.73 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H12ClN5O4S |
|---|---|
| Mol. Wt | 357.8 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H15ClNO4PS2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 367.81 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |