Details
| Formula | C12H15ClNO4PS2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 367.81 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $49.40
Size: 10mL
| Formula | C12H15ClNO4PS2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 367.81 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C19H23N3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 293.4 g/mol |
| Storage Temp | -20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C20H27NO3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 329.43 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H15ClNO4PS2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 367.81 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H15ClNO4PS2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 367.81 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |