Details
| Storage Temp | Store in a freezer at -18°C or below |
|---|---|
| PDQ Type | Solution |
| Brand | CPA Chem |
Price: $31.50
Size: 1mL
| Storage Temp | Store in a freezer at -18°C or below |
|---|---|
| PDQ Type | Solution |
| Brand | CPA Chem |
| Formula | C10H12ClNO2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 213.66 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H11NO2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 201.2 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H4Cl2F6N4OS |
|---|---|
| Mol. Wt | 437.2 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H4Cl2F6N4OS |
|---|---|
| Mol. Wt | 437.2 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Neat |
| Brand | CPA Chem |
| Formula | C12H4Cl2F6N4OS |
|---|---|
| Mol. Wt | 437.2 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H4Cl2F6N4OS |
|---|---|
| Mol. Wt | 437.2 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |