Details
| Formula | C12H11NO2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 201.2 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H11NO2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 201.2 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C19H23N3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 293.4 g/mol |
| Storage Temp | -20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C14H16ClN5O5S |
|---|---|
| Mol. Wt | 401.83 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C10H7OCONHCH3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 201.22 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H11NO2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 201.22 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |