Details
| Formula | C12H4Cl2F6N4OS |
|---|---|
| Mol. Wt | 437.2 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $107.40
Size: 1mL
| Formula | C12H4Cl2F6N4OS |
|---|---|
| Mol. Wt | 437.2 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C14H13NO7S |
|---|---|
| Mol. Wt | 339.32 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H11NO2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 201.2 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H4Cl2F6N4OS |
|---|---|
| Mol. Wt | 437.2 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H4Cl2F6N4OS |
|---|---|
| Mol. Wt | 437.2 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H4Cl2F6N4OS |
|---|---|
| Mol. Wt | 437.2 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H4Cl2F6N4OS |
|---|---|
| Mol. Wt | 437.2 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |