Details
| Formula | C6H2Cl4O |
|---|---|
| Mol. Wt | 231.89 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $49.40
Size: 10mL
| Formula | C6H2Cl4O |
|---|---|
| Mol. Wt | 231.89 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H15NO3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 221.3 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C15H11ClF3NO4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 361.7 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C6H2Cl4O |
|---|---|
| Mol. Wt | 231.89 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C6H2Cl4O |
|---|---|
| Mol. Wt | 231.89 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C6H2Cl4O |
|---|---|
| Mol. Wt | 231.89 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |