Details
| Formula | C6H2Cl4O |
|---|---|
| Mol. Wt | 231.89 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $49.40
Size: 5mL
| Formula | C6H2Cl4O |
|---|---|
| Mol. Wt | 231.89 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H12ClN5O4S |
|---|---|
| Mol. Wt | 357.8 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H11NO2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 201.2 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C6H2Cl4O |
|---|---|
| Mol. Wt | 231.89 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C6H2Cl4O |
|---|---|
| Mol. Wt | 231.89 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C6H2Cl4O |
|---|---|
| Mol. Wt | 231.89 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |