Details
| Formula | C6H2Cl4O |
|---|---|
| Mol. Wt | 231.89 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $49.40
Size: 1mL
| Formula | C6H2Cl4O |
|---|---|
| Mol. Wt | 231.89 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C14H18N4O3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 290.3 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C19H23N3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 293.4 g/mol |
| Storage Temp | -20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C6H2Cl4O |
|---|---|
| Mol. Wt | 231.89 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C6H2Cl4O |
|---|---|
| Mol. Wt | 231.89 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C6H2Cl4O |
|---|---|
| Mol. Wt | 231.89 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |