Details
| Formula | C12H15ClNO4PS2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 367.81 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $49.40
Size: 10mL
| Formula | C12H15ClNO4PS2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 367.81 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C10H11ClN4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 222.67 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C9H9N3O2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 191.19 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H15ClNO4PS2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 367.81 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |