Details
| Formula | C12H14Cl3O4P |
|---|---|
| Mol. Wt | 359.57 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $68.80
Size: 5mL
| Formula | C12H14Cl3O4P |
|---|---|
| Mol. Wt | 359.57 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C14H16ClN5O5S |
|---|---|
| Mol. Wt | 401.83 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C10H12ClNO2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 213.66 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H14Cl3O4P |
|---|---|
| Mol. Wt | 359.57 g/mol |
| Storage Temp | -20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H14Cl3O4P |
|---|---|
| Mol. Wt | 359.57 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H14Cl3O4P |
|---|---|
| Mol. Wt | 359.57 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |