Details
| Storage Temp | Store in a freezer at -18°C or below |
|---|---|
| PDQ Type | Solution |
| Brand | CPA Chem |
Price: $29.00
Size: 1mL
| Storage Temp | Store in a freezer at -18°C or below |
|---|---|
| PDQ Type | Solution |
| Brand | CPA Chem |
| Formula | C17H14ClF7O2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 418.73 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C8Cl4N2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 265.9 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H14Cl3O4P |
|---|---|
| Mol. Wt | 359.57 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H14Cl3O4P |
|---|---|
| Mol. Wt | 359.57 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H14Cl3O4P |
|---|---|
| Mol. Wt | 359.57 g/mol |
| Storage Temp | -20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |