Details
| Storage Temp | Store in a freezer at -18°C or below |
|---|---|
| PDQ Type | Solution |
| Brand | CPA Chem |
Price: $34.10
Size: 1mL
| Storage Temp | Store in a freezer at -18°C or below |
|---|---|
| PDQ Type | Solution |
| Brand | CPA Chem |
| Formula | C15H11ClF3NO4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 361.7 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C14H18N4O3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 290.3 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H14Cl3O4P |
|---|---|
| Mol. Wt | 359.57 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H14Cl3O4P |
|---|---|
| Mol. Wt | 359.57 g/mol |
| Storage Temp | -20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H14Cl3O4P |
|---|---|
| Mol. Wt | 359.57 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |