Details
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C8D18 |
| Mol. Wt | 132.34 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C8D18 |
| Mol. Wt | 132.34 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C8D10 |
| Mol. Wt | 116.23 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C8D10 |
| Mol. Wt | 116.23 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Formula | C8D18 |
|---|---|
| Mol. Wt | 132.34 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C8D18 |
|---|---|
| Mol. Wt | 132.34 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C8D18 |
| Mol. Wt | 132.34 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |