Details
| Formula | C8D18 |
|---|---|
| Mol. Wt | 132.34 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $91.70
Size: 5mL
| Formula | C8D18 |
|---|---|
| Mol. Wt | 132.34 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C9H2D6Cl2O3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 241.1 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C9H4Cl2D6N2O2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 255.13 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C8D18 |
|---|---|
| Mol. Wt | 132.34 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C8D18 |
| Mol. Wt | 132.34 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |