Details
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CD4O |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
Price: $99.60
Size: 25ml
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CD4O |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C6D7N |
| Mol. Wt | 100.17 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CCl3D |
| Mol. Wt | 120.38 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Formula | CD4O |
|---|---|
| Mol. Wt | 36.07 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CD4O |
| Mol. Wt | 36.07 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CD4O |
| Mol. Wt | 36.07 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CD4O |
| Mol. Wt | 36.07 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CD4O |
| Mol. Wt | 36.07 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CD4O |
| Mol. Wt | 36.07 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CD4O |
| Mol. Wt | 36.07 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CD4O |
| Mol. Wt | 36.07 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |