Details
| Formula | CD4O |
|---|---|
| Mol. Wt | 36.07g/mol |
| Storage Temp | 20C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
Price: $107.40
Size: 100mg
| Formula | CD4O |
|---|---|
| Mol. Wt | 36.07g/mol |
| Storage Temp | 20C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C8D3H7ClN5O3S |
|---|---|
| Mol. Wt | 294.73 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C9D6H5ClN2O |
|---|---|
| Mol. Wt | 204.66 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CD4O |
| Mol. Wt | 36.07 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CD4O |
| Mol. Wt | 36.07 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CD4O |
| Mol. Wt | 36.07 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CD4O |
| Mol. Wt | 36.07 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CD4O |
| Mol. Wt | 36.07 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Formula | CD4O |
|---|---|
| Mol. Wt | 36.07 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CD4O |
| Mol. Wt | 36.07 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |