Details
| Formula | C9H18NO3PS2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 283.35 g/mol |
| Storage Temp | 20°C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $164.20
Size: 5mL
| Formula | C9H18NO3PS2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 283.35 g/mol |
| Storage Temp | 20°C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C8H14ClN5 |
|---|---|
| Mol. Wt | 215.7 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H11NO2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 201.2 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C9H18NO3PS2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 283.35 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C9H18NO3PS2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 283.35 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |