Details
| Formula | C10D8 |
|---|---|
| Mol. Wt | 136.22 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $82.00
Size: 1mL
| Formula | C10D8 |
|---|---|
| Mol. Wt | 136.22 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C5H4D9Cl2N |
|---|---|
| Mol. Wt | 167.12 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C9H2D6Cl2O3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 241.1 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C10D8 |
|---|---|
| Mol. Wt | 136.22 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C10D8 |
| Mol. Wt | 136.22 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Neat |
| Brand | CPA Chem |