Details
| Formula | C6D6 |
|---|---|
| Mol. Wt | 84.15 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
Price: $56.70
Size: 1mL
| Formula | C6D6 |
|---|---|
| Mol. Wt | 84.15 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C14H13NO7S |
|---|---|
| Mol. Wt | 339.32 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C10H11ClN4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 222.67 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C6D6 |
| Mol. Wt | 84.15 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Formula | C6D6 |
|---|---|
| Mol. Wt | 84.15 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C6D6 |
| Mol. Wt | 84.15 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C6D6 |
| Mol. Wt | 84.15 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C6D6 |
| Mol. Wt | 84.15 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C6D6 |
| Mol. Wt | 84.15 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C6D6 |
| Mol. Wt | 84.15 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C6D6 |
| Mol. Wt | 84.15 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C6D6 |
| Mol. Wt | 84.15 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |