Details
| PDQ Type | Solution |
|---|---|
| Brand | HPC Standards |
Price: $82.00
Size: 1mL
| PDQ Type | Solution |
|---|---|
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C19H23N3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 293.4 g/mol |
| Storage Temp | -20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C2H4N4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 84.08 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C17H20N2O3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 300.35 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C17H20N2O3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 300.35 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C17H20N2O3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 300.35 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C17H20N2O3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 300.35 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |