Details
| Formula | C17H20N2O3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 300.35 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $82.00
Size: 10mL
| Formula | C17H20N2O3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 300.35 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C10H12ClNO2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 213.66 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H13N5O6S2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 387.39 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Neat |
| Brand | CPA Chem |
| Formula | C17H20N2O3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 300.35 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C17H20N2O3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 300.35 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C17H20N2O3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 300.35 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |