Details
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C2Cl4D2 |
| Mol. Wt | 169.86 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
Price: $100.60
Size: 10mL
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C2Cl4D2 |
| Mol. Wt | 169.86 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C6D5NO2 |
| Mol. Wt | 128.14 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CCl3D |
| Mol. Wt | 120.38 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C2Cl4D2 |
| Mol. Wt | 169.86 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |