Details
| Formula | C2Cl4D2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 169.86 g/mol |
| Storage Temp | 20°C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C2Cl4D2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 169.86 g/mol |
| Storage Temp | 20°C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C14H16ClN5O5S |
|---|---|
| Mol. Wt | 401.83 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C17H14ClF7O2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 418.73 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C2Cl4D2 |
| Mol. Wt | 169.86 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C2Cl4D2 |
| Mol. Wt | 169.86 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |