Details
| Storage Temp | Store in a freezer at -18°C or below |
|---|---|
| PDQ Type | Solution |
| Brand | CPA Chem |
Price: $61.80
Size: 1mL
| Storage Temp | Store in a freezer at -18°C or below |
|---|---|
| PDQ Type | Solution |
| Brand | CPA Chem |
| Formula | C19H17N4NaO8 |
|---|---|
| Mol. Wt | 452.4 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C9H9N3O2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 191.19 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H15NO4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 237.25 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H15NO4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 237.25 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H15NO4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 237.25g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |