Details
| Formula | C12H15NO4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 237.25 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $91.70
Size: 5mL
| Formula | C12H15NO4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 237.25 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H15NO3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 221.3 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C9H17N5S |
|---|---|
| Mol. Wt | 227.3 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H15NO4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 237.25g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H15NO4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 237.25 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |