Details
| Formula | C18H12Cl2N2O |
|---|---|
| Mol. Wt | 343.21 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $82.00
Size: 5mL
| Formula | C18H12Cl2N2O |
|---|---|
| Mol. Wt | 343.21 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C14H16ClN5O5S |
|---|---|
| Mol. Wt | 401.83 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C2H4N4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 84.08 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C18H12Cl2N2O |
|---|---|
| Mol. Wt | 343.21 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C18H12Cl2N2O |
|---|---|
| Mol. Wt | 343.21 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C18H12Cl2N2O |
|---|---|
| Mol. Wt | 343.21 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C18H12Cl2N2O |
|---|---|
| Mol. Wt | 343.21 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C18H12Cl2N2O |
|---|---|
| Mol. Wt | 343.21 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |