Details
| Formula | C12H13N5O6S2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 387.39 g/mol |
| Storage Temp | -20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $107.40
Size: 5mL
| Formula | C12H13N5O6S2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 387.39 g/mol |
| Storage Temp | -20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C9H8Cl3NO2S |
|---|---|
| Mol. Wt | 300.6 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C8H14ClN5 |
|---|---|
| Mol. Wt | 215.7 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H13N5O6S2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 387.39g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H13N5O6S2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 387.39 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Unlabeled CAS# | 79277-27-3 |
|---|---|
| Formula | C12H10D3N5O6S2 |
| Mol. Wt | 390.41 g/mol |
| Storage Temp | -20°C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |