Details
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C4D8O |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
Price: $88.80
Size: 5mL
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C4D8O |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CCl3D |
| Mol. Wt | 120.38 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C7D8 |
| Mol. Wt | 100.19 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C4D8O |
| Mol. Wt | 80.16 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | at temperatures between 15°C to 25°C, Store under normal laboratory conditions |
|---|---|
| PDQ Type | Neat |
| Brand | CPA Chem |