Details
| Formula | C23H22O6 |
|---|---|
| Mol. Wt | 394.42 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $49.40
Size: 10mL
| Formula | C23H22O6 |
|---|---|
| Mol. Wt | 394.42 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C9H8Cl3NO2S |
|---|---|
| Mol. Wt | 300.6 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C16H13F2N3O |
|---|---|
| Mol. Wt | 301.29 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C23H22O6 |
|---|---|
| Mol. Wt | 394.42 g/mol |
| Storage Temp | -20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C23H22O6 |
|---|---|
| Mol. Wt | 394.42 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C23H22O6 |
|---|---|
| Mol. Wt | 394.42 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C23H22O6 |
|---|---|
| Mol. Wt | 394.42 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |