Details
| Formula | C11H20N3O3PS |
|---|---|
| Mol. Wt | 305.33 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $68.80
Size: 5mL
| Formula | C11H20N3O3PS |
|---|---|
| Mol. Wt | 305.33 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C9H8Cl3NO2S |
|---|---|
| Mol. Wt | 300.6 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C9H17N5S |
|---|---|
| Mol. Wt | 227.3 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C11H20N3O3PS |
|---|---|
| Mol. Wt | 305.33 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C11H20N3O3PS |
|---|---|
| Mol. Wt | 305.33 g/mol |
| Storage Temp | -20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |