Details
| Formula | C10H4Cl8O |
|---|---|
| Mol. Wt | 423.76 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $111.00
Size: 10mL
| Formula | C10H4Cl8O |
|---|---|
| Mol. Wt | 423.76 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C14H16ClN5O5S |
|---|---|
| Mol. Wt | 401.83 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C20H27NO3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 329.43 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C10H4Cl8O |
|---|---|
| Mol. Wt | 423.76 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C10H4Cl8O |
|---|---|
| Mol. Wt | 423.76 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C10H4Cl8O |
|---|---|
| Mol. Wt | 423.76 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |