Details
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C3D7NO |
| Mol. Wt | 80.14 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
Price: $51.90
Size: 0.75ml
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C3D7NO |
| Mol. Wt | 80.14 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C7D16 |
| Mol. Wt | 116.3 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C8D10 |
| Mol. Wt | 116.23 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Neat |
| Brand | CPA Chem |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C3D7NO |
| Mol. Wt | 80.14 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C3D7NO |
| Mol. Wt | 80.14 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Formula | C3D7NO |
|---|---|
| Mol. Wt | 80.14 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C3D7NO |
| Mol. Wt | 80.14 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Formula | C3D7NO |
|---|---|
| Mol. Wt | 80.14 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |