Details
| Formula | C19H17ClN6O2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 396.83 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $392.50
Size: 1mL
| Formula | C19H17ClN6O2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 396.83 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C8H14ClN5 |
|---|---|
| Mol. Wt | 215.7 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C15H11ClF3NO4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 361.7 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C19H17ClN6O2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 396.83 g/mol |
| Storage Temp | 4°C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C19H17ClN6O2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 396.83 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C19H17ClN6O2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 396.83 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |