Details
| Formula | C15H21NO4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 279.33g/mol |
| Storage Temp | 4C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
Price: $80.80
Size: 50mg
| Formula | C15H21NO4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 279.33g/mol |
| Storage Temp | 4C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C10H12ClNO2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 213.66 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C14H16ClN5O5S |
|---|---|
| Mol. Wt | 401.83 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C15H21NO4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 279.33 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Neat |
| Brand | CPA Chem |
| Formula | C15H21NO4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 279.33 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Solution |
| Brand | CPA Chem |
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Solution |
| Brand | CPA Chem |