Details
| Storage Temp | Store in a freezer at -18°C or below |
|---|---|
| PDQ Type | Neat |
| Brand | CPA Chem |
Price: $65.70
Size: 100mg
| Storage Temp | Store in a freezer at -18°C or below |
|---|---|
| PDQ Type | Neat |
| Brand | CPA Chem |
| Formula | C20H27NO3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 329.43 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C10H11ClN4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 222.67 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C10H19O6PS2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 330.36 g/mol |
| Storage Temp | 4°C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |