Details
| Formula | C12H14O4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 222.24 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H14O4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 222.24 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C25H20O2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 352.43 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C30H30O |
|---|---|
| Mol. Wt | 406.56 g/mol |
| Storage Temp | -20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H14O4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 222.24 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |