Details
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CCl2D2 |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
Price: $188.20
Size: 25ml
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CCl2D2 |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C7D8 |
| Mol. Wt | 100.19 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C2D6O4S |
| Mol. Wt | 132.17 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CCl2D2 |
| Mol. Wt | 86.94 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CCl2D2 |
| Mol. Wt | 86.94 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CCl2D2 |
| Mol. Wt | 86.94 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CCl2D2 |
| Mol. Wt | 86.94 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CCl2D2 |
| Mol. Wt | 86.94 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CCl2D2 |
| Mol. Wt | 86.94 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CCl2D2 |
| Mol. Wt | 86.94 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CCl2D2 |
| Mol. Wt | 86.94 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | CCl2D2 |
| Mol. Wt | 86.94 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |