Details
| Formula | C22H19Br2NO3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 505.2 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $68.80
Size: 5mL
| Formula | C22H19Br2NO3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 505.2 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C9H9N3O2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 191.19 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H11NO2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 201.2 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C22H19Br2NO3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 505.2 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | Store in a freezer at -18°C or below |
|---|---|
| Shelf Life | 24 months |
| Brand | CPA Chem |
| PDQ Type | Solution |
| Formula | C22H19Br2NO3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 505.2 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C22H19Br2NO3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 505.2 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C22H19Br2NO3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 505.2 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C22H19Br2NO3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 505.2 g/mol |
| Storage Temp | 4°C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |