Details
| Formula | C6Cl2D4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 151.03 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $59.10
Size: 10mL
| Formula | C6Cl2D4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 151.03 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H11NO2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 201.2 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C16H18N4O7S |
|---|---|
| Mol. Wt | 410.4 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C6Cl2D4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 151.03 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C6Cl2D4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 151.03 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C6Cl2D4 |
| Mol. Wt | 151.03 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Formula | C6Cl2D4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 151.03 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |