Details
| Formula | C20D12 |
|---|---|
| Mol. Wt | 264.38 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $143.60
Size: 1mL
| Formula | C20D12 |
|---|---|
| Mol. Wt | 264.38 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C5H3D3ClN3O |
|---|---|
| Mol. Wt | 162.59 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C8D3H3Cl2O3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 224.06 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C20D12 |
|---|---|
| Mol. Wt | 264.38 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C20D12 |
|---|---|
| Mol. Wt | 264.38 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C20D12 |
|---|---|
| Mol. Wt | 264.38 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |