Details
| Formula | C8D10 |
|---|---|
| Mol. Wt | 116.23 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
Price: $71.20
Size: 5mL
| Formula | C8D10 |
|---|---|
| Mol. Wt | 116.23 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C3H6[15]N3N3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 129.1 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C4H2D2N2O2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 114.1 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C8D10 |
| Mol. Wt | 116.23 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Neat |
| Brand | CPA Chem |
| Formula | C8D10 |
|---|---|
| Mol. Wt | 116.23 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |