Details
| Formula | C9H11Cl3NO3PS |
|---|---|
| Mol. Wt | 350.59g/mol |
| Storage Temp | 4C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
Price: $94.10
Size: 250mg
| Formula | C9H11Cl3NO3PS |
|---|---|
| Mol. Wt | 350.59g/mol |
| Storage Temp | 4C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C2H4N4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 84.08 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C17H14ClF7O2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 418.73 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C9H11Cl3NO3PS |
|---|---|
| Mol. Wt | 350.59 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C9H11Cl3NO3PS |
|---|---|
| Mol. Wt | 350.59 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C9H11Cl3NO3PS |
|---|---|
| Mol. Wt | 350.59g/mol |
| Storage Temp | 4C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |