Details
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C6ClD5 |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
Price: $114.70
Size: 5mL
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C6ClD5 |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Solution |
| Brand | CPA Chem |
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Solution |
| Brand | CPA Chem |
| Storage Temp | Store at temperatures between 15°C to 25°C and protected from light |
|---|---|
| PDQ Type | Neat |
| Brand | CPA Chem |
| Formula | C6ClD5 |
|---|---|
| Mol. Wt | 117.59 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |