Details
| Formula | C24H38O4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 390.56 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
Price: $53.10
Size: 500mg
| Formula | C24H38O4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 390.56 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C30H30O |
|---|---|
| Mol. Wt | 406.56 g/mol |
| Storage Temp | -20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C28H46O4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 446.66 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C24H38O4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 390.56 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C24H38O4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 390.56 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Solution |
| Brand | CPA Chem |