Details
| Formula | C10H12N2O3S |
|---|---|
| Mol. Wt | 240.28 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
Price: $94.10
Size: 250mg
| Formula | C10H12N2O3S |
|---|---|
| Mol. Wt | 240.28 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C17H14ClF7O2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 418.73 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C12H12ClN5O4S |
|---|---|
| Mol. Wt | 357.8 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Solution |
| Brand | CPA Chem |
| Formula | C10H12N2O3S |
|---|---|
| Mol. Wt | 240.28g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C10H12N2O3S |
|---|---|
| Mol. Wt | 240.28 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Neat |
| Brand | CPA Chem |