Details
| Formula | C6H3Cl3O |
|---|---|
| Mol. Wt | 197.45 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
Price: $45.80
Size: 250mg
| Formula | C6H3Cl3O |
|---|---|
| Mol. Wt | 197.45 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C9H9N3O2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 191.19 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C9H8Cl3NO2S |
|---|---|
| Mol. Wt | 300.6 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C6H3Cl3O |
|---|---|
| Mol. Wt | 197.45 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Solution |
| Brand | CPA Chem |
| Storage Temp | at temperatures between 15°C to 25°C, Store under normal laboratory conditions |
|---|---|
| PDQ Type | Neat |
| Brand | CPA Chem |
| Formula | C6H3Cl3O |
|---|---|
| Mol. Wt | 197.45 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |