Details
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Neat |
| Brand | CPA Chem |
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Neat |
| Brand | CPA Chem |
| Formula | C12H11NO2 |
|---|---|
| Mol. Wt | 201.2 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C15H11ClF3NO4 |
|---|---|
| Mol. Wt | 361.7 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C8H6Cl2O3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 221.04 g/mol |
| Storage Temp | 4 °C |
| PDQ Type | Solution |
| Brand | HPC Standards |
| Formula | C8H6Cl2O3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 221.04g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Solution |
| Brand | CPA Chem |
| Storage Temp | Store in a refrigerator at temperatures between 2°C to 8°C |
|---|---|
| PDQ Type | Solution |
| Brand | CPA Chem |
| Formula | C8H6Cl2O3 |
|---|---|
| Mol. Wt | 221.04 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |