Colour Standards - Chinese Pharmacopoeia
Colour Standards - Chinese Pharmacopoeia
Colour of Solution (0901): Reference Solutions GY (greenish-yellow) (11×10 ml ampoules) + empty tube
| SKU | PDQCHGY102-110ml |
|---|---|
| Size | 110ml |
Price: $378.00
| SKU | PDQCHOR103-110ml |
|---|---|
| Size | 110ml |
Price: $378.00
| SKU | PDQCHOY104-110ml |
|---|---|
| Size | 110ml |
Price: $378.00
| SKU | PDQCHBR001-125ml |
|---|---|
| Size | 125ml |
Price: $126.00
| SKU | PDQCHGY002-125ml |
|---|---|
| Size | 125ml |
Price: $126.00
| SKU | PDQCHOR003-125ml |
|---|---|
| Size | 125ml |
Price: $126.00
| SKU | PDQCHOY004-125ml |
|---|---|
| Size | 125ml |
Price: $126.00
| SKU | PDQCHYY005-125ml |
|---|---|
| Size | 125ml |
Price: $126.00
| SKU | PDQCHYG006-125ml |
|---|---|
| Size | 125ml |
Price: $126.00
Filter Products
$ -