Details
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C5D5N |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
Price: $39.00
Size: 5mL
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C5D5N |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C7D8 |
| Mol. Wt | 100.19 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C6D5NO2 |
| Mol. Wt | 128.14 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C5D5N |
| Mol. Wt | 84.13 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Formula | C5D5N |
|---|---|
| Mol. Wt | 84.13 g/mol |
| Storage Temp | 20 °C |
| PDQ Type | Neat |
| Brand | HPC Standards |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C5D5N |
| Mol. Wt | 84.13 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C5D5N |
| Mol. Wt | 84.13 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C5D5N |
| Mol. Wt | 84.13 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C5D5N |
| Mol. Wt | 84.13 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |
| Storage Temp | 20 °C |
|---|---|
| Formula | C5D5N |
| Mol. Wt | 84.13 g/mol |
| Brand | Armar Isotopes |
| PDQ Type | Neat |